WYKWALIFIKOWANY PODPIS odręczny

W przypadku scenariuszy, w których podpis kwalifikowany jest obowiązkowy, istnieje możliwość wykorzystania podpisu biometrycznego jako facylitatora w celu wydania i podpisania kwalifikowanego certyfikatu w sytuacji bezpośredniej w ciągu kilku minut.

Usługa ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa prawnego i jest łatwo zintegrowany z językiem programowania użytkownika / klienta – bez konieczności zaawansowanej wiedzy kryptografii.

PROCES PODWÓJNEJ WALIDACJI

 1. Osoba podpisująca osobiście potwierdza swoją tożsamość w obecności pracownika firmy świadczącej usługę i uzupełnia swoje dane w urządzeniu (tablecie).
 2. Umowa została wydana z warunkami, które następnie użytkownik potwierdza w sposób biometryczny.
 3. Certyfikat kwalifikowany wydany przez TSP zakwalifikowane zgodnie z przepisami eIDAS.
 4. Osoba podpisująca kończy proces podpisywania, wprowadzając jednorazowe hasło, które zostało wysłane na jego telefon komórkowy .
 5.  

ZALETY

 • Łatwa integracja : rozwiązanie jest dostępne dla urządzeń z systemem Android, iOS i Windows.

 • Bezpieczeństwo prawne : Cały proces podpisywania jest scentralizowany i spełnia wszystkie wymagania kwalifikowanego podpisu.

 • Oszczędność czasu : procesy wydawania, przyjmowania i zatwierdzania dokumentów są usprawnione, co pozwala na uzyskanie oszczędności.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

 1. Opieka zdrowotna : Świadoma zgoda, GDPR, badania kliniczne, zarządzanie dostawcami, archiwizacja dowodów i raporty medyczne.

 2. Zasoby ludzkie : podpisywanie umów o pracę, odcinków wypłat, premii i innych wynagrodzeń itp.

 3. Administracja publiczna, europejska i wewnątrzwspólnotowa : podpisywanie dokumentów przez obywateli i akceptacja faktur przez personel administracyjny.