PODPIS ZDALNY

WSZĘDZIE GDZIEKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK POTRZEBUJESZ

Zdalny podpis umożliwia urządzeniom  wysyłanie dokumentów do podpisu każdemu, kto ma komputer, tablet lub smartfon  – bez potrzeby wcześniejszej instalacji lub wiedzy. Aby zapewnić bezpieczeństwo,  podwójne uwierzytelnienie  jest zawsze przeprowadzane za pośrednictwem poczty e-mail i OTP ( One Time Password ), które jest wysyłane do smartfona osoby podpisującej i umożliwia użytkownikowi potwierdzenie jego tożsamości.

Jest to najlepsze narzędzie dla firm, które chcą  usprawnić procesy,  które zazwyczaj wymagają kilku kroków w celu sformalizowania, a także umożliwiają automatyzację bezpiecznego systemu do gromadzenia dowodów.

KORZYŚCI

  • Łatwa integracja : usługa jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android, iOS i Windows i nie wymaga instalacji.
  • Gwarancja prawna : Cały proces podpisu przechodzi podwójną walidację w celu weryfikacji tożsamości osoby podpisującej.
  • Sprawność biznesowa : proces wydawania, odbierania i zatwierdzania dokumentów jest usprawniony, maksymalizując korzyści i redukując koszty.  
  • Szeroki zakres przypadków użycia : podpisywanie umów o pracę, odcinki wypłat, premie, wynagrodzenia, akceptacja faktur i szacunków itp.