PRACA SPOŁECZNA I OPIEKA ZDROWOTNA

Podpisy elektroniczne do dokumentacji świadomej zgody 
i innych dokumentów medycznych i socjalnych

LUDZIE NA PIERWSZYM MIEJSCU

PRACA SPOŁECZNA I OPIEKA ZDROWOTNA | Zatwierdzony identyfikator

ViDSigner rozwiązuje bardzo delikatną kwestię relacji lekarz-pacjent. Ważne jest, aby osoba podpisująca była zadowolona z tego, co podpisuje i jak ją podpisuje.

Pacjent musi tylko przeczytać dokument na urządzeniu, a następnie podpisać się. To naprawdę takie proste. Dbamy o wszystkie aspekty technologiczne, które są zaangażowane w przekształcenie bardzo prostego procesu w bardzo solidny podpis prawny .

POŚWIADCZONA ZGODA I INNE DOKUMENTY MEDYCZNE

ViDSigner odpowiada na potrzeby sektora zdrowia w zakresie uzyskania świadomej zgody pacjenta i ratyfikacji lekarza. ViDSigner umożliwia jednoczesne korzystanie z podpisów biometrycznych i kwalifikowanych podpisów elektronicznych w tym samym dokumencie dzięki wykorzystaniu kwalifikowanych certyfikatów cyfrowych i bezpiecznych urządzeń do tworzenia podpisów.

PRACOWNICY SŁUŻBY ZDROWIA WYBIERAJĄ VIDSIGNER

ViDSigner to usługa najbardziej preferowana przez producentów oprogramowania w sektorze ochrony zdrowia

Dzięki naszemu API odpoczynku usługa jest w pełni zintegrowana w ciągu kilku godzin i całkowicie przezroczysta dla użytkownika. To, wraz z naszym atrakcyjnym programem partnerskim , sprawia , że ViDSigner jest preferowanym wyborem przez producentów i wiodącego dostawcę usług podpisu w sektorze.