Chociaż zakres obecnie obsługiwanych tabletów do podpisywania za pomocą ViDSigner Bio jest bardzo szeroki na trzech głównych platformach (Android, iOS i Windows), możemy polecić następujące modele w oparciu o różne kryteria, takie jak dostępność, użyteczność, jakość i cena:

Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

SAMSUNG TAB A Z S-PEN

Najbardziej ekonomiczny model na sprzedaż. Ołówek pasywny w cenie

OSTRZEŻENIE! Karta Samsung Istnieje model, który nie ma pióra i nie jest kompatybilny. Upewnij się, że zawiera ołówek, a kod produktu zawiera P580 (nie T580).

Inne opcje Androida
Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

IPAD 2018 + OŁÓWEK

Jakość i niezawodność Apple w nowym modelu w przystępnej cenie

OSTRZEŻENIE! Ołówek Apple jest wymagany i jest sprzedawany oddzielnie. Pamiętaj, że ołówek do jabłek jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją iPada lub iPada Pro

Inne opcje systemu iOS
Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

MS SURFACE PRO + PEN

Cała moc laptopa z systemem Windows dzięki mobilności tabletu. Pełna funkcjonalność w jednym urządzeniu.

OSTRZEŻENIE! Pióro powierzchniowe jest wymagane i sprzedawane oddzielnie. Pióro nie jest kompatybilne z Surface Pro 1 lub Pro 2

Inne opcje systemu Windows

POTRZEBUJESZ STOJAKA NA SWÓJ TABLET?

Posiadamy specjalnie zaprojektowane obrotowe stojaki (obecnie obowiązujące tylko dla Samsunga Tab A), które doskonale nadają się do zabezpieczenia tabletu przy ladzie.

Zapytaj nas o dostępność i cenę

CZY MUSISZ UŻYWAĆ OKREŚLONYCH URZĄDZEŃ DO PODPISYWANIA ZA POMOCĄ VIDSIGNER? CZEMU?

Tylko do podpisywania za pomocą ViDSigner Bio (podpis odręczny).

ViDSigner Bio to odręczna usługa podpisu, w której siły dowodowe koncentrują się na pozyskiwaniu informacji biometrycznych podpisu. Informacje te są zbierane na podstawie normy ISO / IEC 19794-7: 2014 i muszą być dostatecznej jakości i kompletności, aby były dokładne.

Wśród informacji uznawanych za niezbędne dla prawidłowej ekspertyzy kaligraficznej jest nacisk, który stosuje się przy podpisywaniu, że nie wszystkie urządzenia mogą zbierać lub nie robią tego z wystarczającą precyzją.

To, że są specyficznymi urządzeniami, nie oznacza, że są rzadkie lub trudne do zdobycia. Są to zwykłe tablety dostępne na rynku ze standardowym lub dodatkowym rysikiem z możliwością podnoszenia ciśnienia.

MAM NIECZYNNĄ TABLETKĘ. CZY NADAL JEST WAŻNY?

Nawet jeśli model nie jest już dostępny, tablet można nadal używać z ViDSigner Bio . Sprawdź naszą pełną listę wszystkich kompatybilnych modeli,aw razie wątpliwości skonsultuj się z nami!

CZY TABLET MOŻE BYĆ KOMPATYBILNY BEZ WYŚWIETLANIA NA LIŚCIE?

Oczywiście! Rynek tabletów szybko się zmienia, a coraz więcej producentów decyduje się na użycie wysoce precyzyjnego rysika , więc czasami potrzeba trochę czasu, aby znaleźć najnowsze wiadomości.

Jeśli podejrzewasz, że istnieje nowy model, który może być kompatybilny, po prostu zapytaj nas! Chętnie to sprawdzimy