Kim jesteśmy

ICM Poland to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów międzynarodowych ze szczególnym uwzględnieniem działań na obszarze takich krajów jak Polska, Hiszpania jak również inne kraje europy zachodniej oraz wschodniej.

Lata 2005-2008  to dla ICM Poland intesyfikacja działań związanych z integralną obsługą procesów inwestycyjnych, która  pozwoliła nam nabyć szczególnej wiedzy w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstw.

W latach 2009-2012 ICM Poland prowadził konsolidacje najważniejszych procesów inwestycyjnych oraz zajmował się działalnością konsultingową i rozwojem własnych działów takich jak: księgowość, fundusze UE, marketing oraz dział handlowy.

Obecna działalność spółki, poza podstawową działalnością doradczą i konsultingową, skupia się na sektorach o istotnym potencjale rozwoju takich jak medycyna, IT, oraz przemysł jachtowy.

Wieloletnie doświadczenie przekonało nas, że jednym z najbardziej istotnych kryteriów wyboru projektów, które prowadzimy, jest ich potencjał wpływu na rozwój społeczności lokalnych.

Gwarantujemy współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu potrzeb naszych klientów oraz profesjonalnych rozwiązaniach w oparciu o wiedzę, umiejętności i doświadczenie jako wartości konkurencyjnej.